Możliwości udzielenia pomocy w obecnej sytuacji

W obecnej sytuacji – stanie zagrożenia epidemicznego – informujemy o możliwości udzielenia pomocy w różnym zakresie (zrobienie zakupów, itp.), zwłaszcza seniorom naszej parafii. W tej sprawie proszę dzwonić do p. Jadwigi Jokiel – tel. 574 684 545. Poszukujemy także osób chętnych nas wesprzeć w tych działaniach – chęć zaangażowania w taki wolontariat proszę także zgłaszać pod tym samym adresem.

Duchowni naszej parafii są dostępni telefonicznie oraz za pośrednictwem innych form komunikacji (facebook, e-mail itp.), można śmiało dzwonić, żeby porozmawiać o obecnej sytuacji, zwłaszcza jeśli budzi ona dużo niepokoju – dobrze jest wtedy o tym porozmawiać i poszukać słów wsparcia.

Numery telefonów do duchownych do znalezienia na drugiej stronie Informatora Parafialnego – tutaj.