Spotkanie Klubu Seniora – 23 września

Zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora – “Otwarcie – być ze sobą”. Zapraszamy w sobotę o godz. 11:00 – 13:30

Zaproszenie pragniemy skierować do seniorów naszej parafii, jak też do młodzieży, dzieci i ich rodziców. Chcielibyśmy zainicjować okazję do Spotkania się i lepszego poznania się dużych i małych, “domowników” naszej wspólnoty. Gościem specjalnym będzie Małgorzata Pękała, która z myślą o integracji międzypokoleniowej zaprojektowała grę rodzinną "Otwarcie być ze sobą". Gra pomaga nawiązywać relacje, pogłębiać więzi, pozwala poruszać tematy tabu w przyjazny sposób. Zawiera dwa unikatowe warianty, które sprawdzają się zarówno w małych grupach, jak i większych. W tę grę mogą grać nawet 4 pokolenia. Rozpiętość wiekowa dotychczasowych graczy od 6 do 92 lata.Gra została wyróżniona jako jeden z najlepszych projektów innowacyjnych i prezentowana na wystawach w Instytucie Dizajnu w Kielcach, podczas Łódź Design Festiwal, a obecnie na zamku w Cieszynie. Aktualnie bierze udział w konkursie; Innowator Śląska, w którym zakwalifikowana została do ostatniego etapu konkursu. Pani Gosia opowie nam również co takiego inspirowało i zmotywowało ją do zaprojektowania takiej gry. Kochani nie może was zabraknąć, spotkajmy się i razem pograjmy w planszówkę, jak to w rodzinie bywa. Wszystko po to, by zrobić jeden krok w kierunku lepszego poznania siebie nawzajem.