Starajcie się o pomyślność miasta (...) i módlcie się za nie do Pana, bo od jego pomyślności zależy wasza pomyślność. Jr 29,7

 

Festiwal Bachowski - 3 do 16 października 2020

Od 3 do 16 października odbywać się będą koncerty XXI Gliwickiego Festiwalu Bachowskiego. 14 października o godz. 18.30 (UWAGA ZMIANA) w Kościele ZBAWICIELA w Gliwicach odbędzie się koncert "Od Bacha do Beethovena II". Więcej informacji po rozwinięciu tej wiadomości.

Czytaj więcej...

Śp. Helena Fisz - 7 października 2020

Z przykrością informujemy o śmierci śp. Heleny Fisz, która zmarła 7 października 2020 r. Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 10.10 o godz. 8.00 na Cmentarzu  Centralnym w Gliwicach. Uroczystości pogrzebowe odbędą się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rodzinie i bliskim życzymy Bożego pokoju i pocieszenia w trudnym czasie pożegnania.

Czytaj więcej...

Nabożeństwo z okazji 25-lecia Liceum ETE - 10 października 2020

Serdecznie zapraszamy 10 października (w sobotę) o godz. 11.00 do Kościoła Zbawiciela w Gliwicach na nabożeństwo dziękczynne z okazji 25-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego. Po nabożeństwie o godz. 12.15 w auli szkół ETE, przy ul. Franciszkańskiej 5, odbędą się uroczystości a od 13.15 do 14.30 będzie możliwe zwiedzanie szkół i uczestnictwo w bankiecie.

Link do transmisji nabożeństwa o godz. 11.00 tutaj.

Więcej informacji na stronie szkół ETE.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa dla dużych i małych - 3 października 2020

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wycieczce rowerowej dla dużych i małych - wycieczka jest zaplanowana na 3 października i będzie prowadzić przez gliwickie trasy rowerowe. Punktem spotkania będzie parking przed Politechniką od strony Parku Chrobrego - spotykamy sie o godzinie 10.30 przy Politechnice Śląskiej - przy ul. Konarskiego, naprzeciwko Żabki. Trasa jest przewidziana dla dzieci od 6-7 lat, a całość wycieczki powinna się zamknąć w dwóch godzinach. Prosimy wyposażyć dzieci w kaski rowerowe i inne standardowe wyposażenie.

Punkt wyjazdu na GoogleMaps

Czytaj więcej...