Bóg mówi: Łuk mój kładę na obłoku, aby był znakiem przymierza między mną a ziemią. 1 Mż 9,13

 

Serdecznie zapraszamy w sobotę 3 czerwca WSZYSTKICH CHĘTNYCH na rodzinny jednodniowy wyjazd parafialny do ZOO w Opolu. Ma to być wyjazd z okazji Dnia Dziecka, dlatego zapraszamy rodziców, ciocie i wujków, babcie i dziadków z dziećmi, ale i bez nich, bo któż z nas nie jest dzieckiem?!

 

Jedziemy własnymi samochodami, start plac naprzeciw kościoła o godz.8.39. Bilety zaś każdy nabędzie sobie w kasie. Trzeba przygotować sobie odpowiednią ilość pieniążków na ten cel:

- dzieci 0-3 - wchodzą (wjeżdżają) bezpłatnie

- dzieci szkolne (SP, GIM, LO, studenci - do 26 r. ż.) oraz emeryci i renciści - 12 złotych (wszyscy za okazaniem legitymacji)

- pozostali (bilet zwykły bez ulg) - 18 złotych

Każdy też zapewnia sobie wyżywienie we własnym zakresie (są na terenie ZOO punkty gastronomiczne) - można coś sobie kupić, bądź mieć z domu.

O opolskim ZOO można dowiedzieć się więcej tutaj.

Chcemy spędzić miły, rodzinny, dobry czas w przyjaznym miejscu. Chcemy nie spieszyć się i nie denerwować. Chcemy spacerować, rozmawiać, oglądać i dużo się śmiać...

Prosimy o deklaracje wyjazdu najpóźniej do niedzieli 21 maja na listę z tyłu kościoła (ilość osób, numer telefonu), bądź zgłaszania swojego "tak" bezpośrednio do mnie.

Ufam, że to będzie niepowtarzalny czas!

Justyna Minkina